نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

در اجرای قانون "حمایت از شرکتها و مؤسسات دانش بنیان"و به منظورتوسعه اقتصاد دانش محور، تقویت وتوسعه تعاونیهای نوآور و توانمندسازی تعاونیهای حمایت محور وبا هدف  استفاده بهینه از امکانات و هم افزایی منابع موجود اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی وظرفیت های مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای گلستان تفاهم نامه همکاری منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی گلستان در آئین امضای این تفاهم نامه سعید مازندرانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در این جلسه گفت: یکی از عوامل مهم در دستیابی به توسعه تعاونیها توجه به آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه ای  است و این آموزش‌ها نه تنها عهده دار تربیت نیروی کار مورد نیاز بخش‌های مختلف تعاون است، بلکه از طریق بستر سازی ، به حل مشکل بیکاری نیز کمک شایانی می کنند.

  مازندرانی افزود  : هدف از انعقاد این تفاهم نامه، استفاده از کلیه ظرفیت ها، دانش، منابع و امکانات موجود طرفین تفاهم نامه به منظور حمایت از تعاونی ها در راستای بسترسازی برای توسعه کسب و کارهای تعاونی است.

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در ادامه به دیگر اهداف این تفاهم نامه اشاره کرد:

- حمایت از ایجاد مراکز نوآوری و تعاونی های دانش بنیان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای.

-حمایت از ساماندهي و مهارت آموزی توان یابان (حمایتی) و زنان سرپرست خانوار و دانش آموختگان دانشگاهی با استفاده از ظرفیت طرفین.

-کمک به تجاری سازی طرحهای نوآورانه تعاونیهای مورد هدف.

- همکاری متقابل طرفین تفاهم نامه در راستای بسترسازی برای ایجاد و توسعه کسب و کارهای تعاونی به ویژه مراکز نوآوری تعاون و شرکت های تعاونی با اولویت زنان سرپرست خانوار، دانش آموختگان دانشگاهی و افراد دارای معلولیت را، از اهداف این تفاهم نامه عنوان کرد.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.