نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 صبح امروز مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در جلسه ای با اعضای شورای کارگری استان گفت:هدف نهای ما در انتخابات سال 1400انتخاب یک فرد اصلح هست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ، سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دربین اعضای شورای کارگری استان گفت:درخت پر بار انقلاب اسلامی به بالاترین حد سیاسی و امنیتی تبدیل شده است و تاریخ ایران سرشار از رشادت های شهدا است افرادی که با گذشتن از جان خود توانستند کیان و ارکان انقلاب را حفظ کنند .

سعید مازندرانی در ادامه گفت :بر همه ی ما واجب است و تمام تلاش خود را باید به کار بگیریم که این واجب سیاسی الهی بزرگ را به صورت پر شور رقم بزنیم.

در ادامه جلسه سرهنگ یعقوبی فر مسئول بسیج کارگری سپاه نینوا  گلستان گفت: انقلاب ایران به تعبیر معمار انقلاب ،یک ودیعه الهی است باید تمام تلاش خود را به کار گرفت تا از این انقلاب  محافظت نماییم .

یعقوبی فر در ادامه اظهار داشت :ما در اوج اقتدار سیاسی به سر میبریم و هر انتخابی نسبت به انتخاب قبل پر بار تر است و انقلاب و نظام ما با خون شهدا و قرآن پیوند خورده است .

وی افزود:حضور در انتخابات یک رویکرد جهانی است و سرنوشت مارا در تمامی صحنه های بین المللی رقم خواهد زد .

یعقوبی فر اشاره کرد: ما مسئولین باید مراقبت کنیم مبادا در این آزمون مهم جا بمانیم ، ما پرچم دار حاکمیت هستیم .

وی در ادامه تاکید کرد: از جناهی کردن انتخابات باید پرهیز کرد و انتخابات باید اصلح و الهی باشد.

وی در ادامه گفت :در استان ما به دلیل تنوع اقوام با دیگر استان ها متمایز است و قدرت همزیستی بالایی دارد باید از تند رویی پرهیز کرد که این باعث لطمه زدن به نظام است.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.