نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به منظور  توسعه همکاری های مشترک و حرکت در جهت نهادینه کردن فرهنگ والای کارآفرینی به عنوان یگانه راهبرد توسعه اقتصادی و اجتماعی در استان، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای ، اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی و انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان ، سعید مازندرانی ،مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان هدف از انعقاد این تفاهم را بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در "مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی" در جهت مشاوره، هدایت ایده ها، پشتیبانی از استارت آپ هاو تعاونی ها و راه اندازی کسب و کارهای ارزش آفرین و نوآور در" مراکز تخصصی آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار" دانست .

مازندرانی گفت: با امضاء طرفین این تفاهم نامه و شبکه سازی در اجزای اکوسیستم کارآفرینی از موازی کاری در حوزه آموزش، پژوهش، مشاوره و خدمات کارآفرینی و شتابدهی جلوگیری بعمل آمده و زنجیره ارزش بمنظور پرورش منابع انسانی توانمند و دارای تجارب فنی، مهارتی و  حرفه ای، هرچه بیشتر تقویت خواهد شد.

وی در ادامه افزود: اشتغال منجر به بازار هدف برای ما همواره اولویت است

حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن ابراز امیدواری گفت: با امضاء این تفاهم نامه، گامهای موثری جهت ترغیب جوانان به یادگیری و توسعه مهارتهای فردی برداشته خواهد شد و کمک شایانی به ترسیم آینده شغلی و نقش آفرینی اجتماعی آنها خواهدنمود. حسینی طلب ، در ادامه گفت: این همکاری و تعامل، میتواند درآینده  به توسعه فعالیت های "مراکز تخصصی آموزش های کارآفرینی و مهارت های  کسب و کار" وابسته به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و "مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی" وابسته به انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان، کمک شایانی نماید.

ربیعی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان گفت: این انجمن با استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان ، وضعیت بازار کار استان را تحلیل نموده وبا شناسایی نیازهای آموزشی- تخصصی برای کسب و کارهای موجود و آتی  و اعلام آنها به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ، نقش بسزایی را دربرنامه ریزی جهت  تربیت مربی و تهیه استانداردهای آموزشی جدید ایفا خواهد نمود.

 

 

 


 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.