نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مازندرانی در اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه مطرح کرد: وظیفه اصلی دستگاهها نباید فراموش شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاههای تابعه به نقش اصلی و وظیفه ذاتی دستگاهها اشاره کرد و گفت: باید تا مادامی که مسئولیت داریم و تا آخرین لحظه وظیفه خود را انجام دهیم.

مازندرانی در مورد اتفاقات اخیر فلسطین گفت: با وحشیگری که در مورد مردم مظلوم فلسطین انجام می شود جای بسیار تاسف است که بعضی از کشورها سکوت کردند و هیچ اقدامی ننمودند.

وی در ادامه اضافه کرد: با توجه به این که ما جزو اولین کشورهایی هستیم که مخالفت خود را علیه رژیم صهیونیست اعلام کردیم با راهکارهای مختلف و حفظ پروتکل های بهداشتی ایام کرونا در مراسمات و راهپیمایی ها شرکت خواهیم کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در اولین جلسه شورای هماهنگی سال جدید افزود: با توجه به این که سال گذشته سال بسیار پر زحمتی برای همه دستگاهها بوده است اما به یاری خدا دستاوردهای همه دستگاهها خوب بوده است. در بحث تامین اجتماعی و درمان، بانکها و تسهیلات ارائه شده، آموزش، حمایت های ویژه معلولین و آسیب دیده ها، صندوق های بازنشستگی روستایی و عشایریف ترمیم حقوق بازنشستگان و.... اتفاقات بسیار خوبی رقم خورده است.

در پایان جلسه دستگاههای عضو شورای هماهنگی برنامه های سال جدید خود را با توجه به نامگذاری سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ارائه نمودند.

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.