نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

در این نشست آقای مازندرانی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با تشریح سیاست ها و برنامه های توسعه کارآفرینی در استان از جمله موضوعات آموزش و ترویج کارآفرینی، شبکه سازی و حمایت از کارآفرینان تاکید داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نشست هیات امنای کانون کارآفرینی استان با استاندار گفت: بنگاه های اقتصادی محور اصلی تولید و اشتغال هستند بنابراین بنگاه و کارآفرین نقش اساسی و محوری در اقتصاد و تولید ارزش افزوده دارد.

در ادامه اعضای کانون کارآفرینان استان گلستان ضمن تشریح فعالیتهای کانون کارآفرینی استان برهم افزایی و مشارکت کارآفرینان در تصمیم گیریهای استان و همچنین ایجاد بستر مناسب جهت توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در استان و حضور در کارگروه های اقتصادی و اشتغال و سرمایه گذاری استان تاکید داشتند.

در این نشست، دکتر هادی حق شناس استاندار گلستان با تاکید بر حمایت از کارآفرینان گفت: از همه امکانات و ظرفیتهای استان برای رفع مشکلات کارآفرینان استفاده می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بهره گیری از ایده ها و نوآوری کارآفرینان و نقش موثر آنان در ایجاد مدل اقتصادی موجب تحول استان می شود.

 هادی حق شناس استاندار گفت: کار آفرینی یک اندیشه است و ثمره تفکر و تدبیر کارآفرینان موجب خلق ثروت و بهبود وضعیت اشتغال و تولید می شود.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.