نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

به مناسبت هفته کارگر مراسم تقدیر از کارگران شرکت های کانسار خزر و شورابه ید آق قلا با حضور جناب آقای مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نعاون ، کار و رفاه اجتماعی گلستان ، به مناسبت هفته کار و کارگر و به منظور ارج نهادن به مقام کارگر، مراسمی به منظور تقدیر از کارگران شرکت کانسار خزر شهرستان آق قلا برگزار گردید.

سعید مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم ضمن اشاره به نقش کارگر در توسعه و آبادانی کشور، افزود: جایگاه ویژه کارگر در آموزه های دینی و احادیث و روابط متعدد تبیین گردیده است و این موضوع حاکی از اهمیت و احترام قشر کارگر در جامعه می باشد.

 

 

 

  وی در ادامه سخنان خود نقش کارگر را در چرخه تولید بی بدیل خوانده و لازم دانست تا کارفرمایان حقوق مادی و معنوی کارگران را بصورت کامل تأمین نمایند تا آنها با آرامش خاطر و امنیت روانی و شغلی ، خود را جزئی از واحد تولیدی دانسته و تمام تلاش خود را در جهت توسعه مجموعه به کار گیرند.

  لازم بذکر است  در این مراسم مدیران کل صنعت ، معدن و تجارت استان ،  تأمین اجتماعی ، مسئول بسیج کارگری استان و همچنین جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.

در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات کارگران این دو مجموعه تقدیر گردید.

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.