نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 سعید مازندرانی در آخرین جلسه شورای هماهنگی سال 99 که به صورت ویدئو کنفرانس با دکتر کردونی مشاور وزیر کار برگزار شد گفت: قرار بود تعاونی ها از سهم بیمه کارفرما معاف شوند که این مهم هنوز انجام نشده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان سعید مازندرانی مدیر کل در دوازدهمین جلسه شورای هماهنگی سال 99 گفت: پرونده های مالیاتی هنوز به سرانجام نرسیده اند و باید در سطح کلان تدابیری برایشان اندیشیده شود.

مازندرانی در ادامه یادآور شد: در استان 17 تعاونی داریم که 13 مورد فعال می باشند و هیئت داوری در بخش تعاون تشکیل شده است که مشکلات تعاونی ها را بررسی می کند .

وی در ادامه گفت: 180 هزار نفر عضو تعاونی مرزنشینان هستند که از وقتی محدودیت ها در بخش انتقال پول بوجود آمده است غیر فعال شده اند.

در آخرین جلسه شورای هماهنگی سال 99 که با حضور مدیران کل و مدیران کانون بازنشستگان استان،کانون کارآفرینان، انجمن صنفی شرکت های خدماتی استان و .... برگزار شد تمامی اعضا از طریق ویدئو کنفرانس مسائل و مشکلات خود را با مشاور وزیر مطرح کردند.

دکتر کردونی مشاور وزیر کار در پایان بیان کرد: نشست و گفتگو تنها راه حل مسائل است در عرصه سیاست گذاری باید یک مسئله بارها تکرار شود تا سیاست گذار ملزم به حل آن شود.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.