نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان اختصاص ردیف بودجه برای فعالیت های ورزشی در جامعه کار و تولید را مهمترین ضرورت پیش روی ورزش کارگری عنوان کرد.

به گزارش هیات ورزش کارگری گلستان، سعید مازندرانی ظهر امروز در مجمع سالانه هیات ورزش کارگری استان اظهار کرد: برای بهبود سلامت کارگران به عنوان یکی از موضوعات مهم جامعه کارو تولید ، باید به ورزش کارگری به عنوان دغدغه اولویت دار نگاه کرد.

وی افزود: در راستای افزایش فعالیت های ورزشی در جامعه کارگری، برگزاری مسابقات و اعزام تیم های ورزشی به مسابقات مختلف در اولویت برنامه های ما قرار دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: شیوع بیماری کرونا، جذب اسپانسر برای اعزام تیم های ورزشی و تحت تاثیر قرارگرفتن بنگاه های اقتصادی از شرایط موجود و عدم توجه آنها به ماده 154 ، مشکلاتی را در سال 99 برای ما ایجاد کرد.

وی با اشاره به تاسیس 5 مجموعه فرهنگی ورزشی و استخر کارگران در استان خاطرنشان کرد: سالن ورزشی کارگران کلاله تامین اعتبار شده و تا اردیبهشت ماه سال بعد به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه این جلسه که به صورت مجازی با فدراسیون ورزش کارگری انجام شد، سید میثم حسینی معاون ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان نیز گفت: خوشبختانه در دو سال اخیر شاهد رشد چشمگیر حضور جامعه کارگری در حوزه ورزشی بودیم که نشاندهنده ظرفیت عظیم حوزه ورزش کارگری در استان است.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی کامل دارد در حمایت و پشتیبانی از جامعه کارگری و هیات ورزش کارگری استان همکاری نماید.

محمد علی تجری رییس هیات ورزش کارگری استان به عملکرد این هیات در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته 112 نفر از ورزشکاران کارگر گلستانی به 23 دوره از مسابقات ورزشی در رشته های مختلف اعزام شدند که سهم آقایان 10 مسابقه و بانوان 11 دوره بود و در 2 دوره از مسابقات نیز به صورت مشترک اعزام شدند.

وی اضافه کرد: 6 مدال طلا، 5 نقره و 6 برنز نیز حاصل تلاش ورزشکاران گلستانی در سال گذشته بود.

تجری خاطر نشان کرد: استان گلستان میزبانی مسابقات قهرمانی بسکتبال 3 نفره بانوان کشور و مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور را نیز در کارنامه سال 98 خود دارد.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.