نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 میرزایی از رایزنی برای تامین ارز مورد نیاز سیکل ترکیبی نیروگاه آذرخش علی آبادکتول خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی وزیر عصر امروز (سه شنبه 28 بهمن) در بازدید از نیروگاه آذرخش در شهرستان علی آباد کتول اظهار کرد: این نیروگاه با ظرفیت یک هزارمگاوات تاسیس شده است و در فاز دوم طرح ایجاد سیکل ترکیبی با حدود 400 مگاوات تهیه شده است.

معاون امو اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: امیدواریم با تامین ارز با شرایط مناسب امکان تولید این میزان حجم از برق که حدود 25 تا 30 درصد از ظرفیت نیروگاه را تشکیل می دهد ایجاد شود.

میرزایی بیان کرد: تلاش ما این است با هماهنگی و پیگیری های لازم از سوی معاون اول رئیس جمهور و بانک مرکزی ارز مورد نیاز برای فاز دوم  این پروژه تامین شود.

وی افزود: همینطور با احداث خط انتقال گازوئیل از مسیر اصلی که نزدیک به سه کیلومتر است از اختلال برای استفاده از سوخت جایگزین و تردد تعداد زیادی کامیون جلوگیری کنیم.

همچنین امروز معاون امو اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان گلستان از کارخانه آرد کوثر در ناحیه صنعتی گالیکش،، شرکت دخانیات قرق، دهکده گیاهان دارویی گالیکش و سیلوی نگین آزادشهر بازدید کرد.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.