نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه سعید مازندرانی مدیر کل و ابراهیم کریمی معاون اقتصادی استاندار از طرح های متعدد تسهیلات روستایی عشایری بازدید کردند.

گفتنی است؛ در مجموعه پرورش اسب چوگان که با تسهیلات دریافتی 4 میلیارد و 360 میلیون تومان از محل منابع صندوق توسعه ملی راه اندازی و در حال حاضر برای 23 نفر اشتغال ایجاد شده است که در زمان بهره برداری تعداد افراد شاغل به کار در این مجموعه به 32 نفر خواهد رسید.

در ادامه بازدید از مجتمع گرگان جوجه گلستان به شهرستان بندر گز و مجموعه ای که به منظور حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایر با تسهیلات دریافتی 6 میلیارد تومان از محل منابع صندوق توسعه ملی راه اندازی و در حال حاضر برای 40 نفر اشتغال ایجاد کرده است بازدید کردند
مدیریت مجموعه جوجه گلستان بیان داشت: مصوبه دریافت وام 8 میلیاردی را به منظور تکمیل مجموعه مرغ مادر گوشتی دریافت کرده ام.
معاونت جهاد کشاورزی گلستان نیز با تاکید بر اینکه طی 10 ماهه اخیر ۲70 هزار تن گوشت سفید در گلسنان تولید شده است،گفت: با توجه به اینکه در مهر ماه سال جاری ظرفیت جوجه ریزی پایین آمده بود نگرانی ها برای کاهش جوجه یکروزه در تیر ماه وجود دارد.

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.