نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

استاندار گلستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه کاهش بیکاری در استان اظهار کرد: توجه به کارآفرینی تخصصی همچون کشاورزی و شیلات در استان موجب رشد اشتغال در گلستان می شود.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان دکتر هادی حق شناس در دیدار با دکتر ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ظرفیت های اشتغال بالایی در استان نظیر سایت پرورش میگوی گمیشان وجود دارد که می توان با استفاده از ظرفیت تعاونی ها اشتغال مورد نظر را ایجاد کرد.
وی افزود: با توجه به توافق صورت گرفته با بانک صادرات و قراگاه خاتم الانبیا سپاه متقاضیان دریافت زمین جهت پرورش میگو در سایت گمیشان مورد حمایت قرار خواهند گرفت و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی می تواند در قالب تعاونی ها زمینه اشتغال زایی را فراهم سازد.
استاندار گلستان گفت: توجه به اشتغال زنان سرپرست خانوار و مسکن آنان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوعی پراهمیت است که می تواند به آنان در راستای بهبود کیفیت زندگی کمک کند.
همچنین در این دیدار دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از همراهی های استاندار گلستان، گفت: چند پروژه نیمه کاره از سوی این وزارت خانه در استان وجود دارد که تلاش داریم هرچه زودتر این پروژه ها تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.
وی افزود: این وزارت خانه توجه ویژه ای به مسکن کاگران و زنان سرپرست خانوار دارد و تلاش داریم از آنان حمایت های ویژه صورت گیرد.

 
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.