نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان روز دوشنبه 12 آبان ماه با حضور در ساختمان سامد به تماس های مردمی پاسخ خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، در ادامه برنامه ارتباط مردم و مسئولین در بستر سامد، دکتر سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در مرکز سامد، پاسخگوی درخواستهای مردمی خواهد بود.

سمیه آبرودی مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اعلام این خبر افزود: مردم می توانند در این ارتباط تلفنی ضمن تماس با شماره 111 و شماره گیری کد 2 ، موضوعاتی از جمله مسائل کارگری و کارفرمایی، اشتغال، شرکت های تعاونی، بیمه بیکاری، مشاغل سخت و زیان آور، کارآفرینی، هدایت شغلی، مسائل فرهنگی و ورزشی کارگران و... است.

آبرودی خاطرنشان کرد: در این ارتباط که در روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه انجام می گیرد، معاونین و کارشناسان خبره اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر ارتباط گیرندگان، حضور خواهند داشت.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به بستر به وجود آمده جهت ارتباط مستقیم مردم و مسئولین، تاکید کرد: مردم می توانند ضمن تماس با شماره 111 و گرفتن کد 2، با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتباط برقرار کنند و موضوعات و مسائل خود را مطرح نمایند.

وی یادآورشد: سیستم سامد «سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت» شبکه یکپارچه ارتباط مردم با دولت در سراسر کشور است، که آحاد مردم در هر نقطه از کشور میتوانند با شماره تلفنی 111 ایدهها، پیشنهادات، انتقادات، شکایات و درخواستهای خود را مطرح کرده و صدای خود را به گوش مسئولین برسانند.

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.