نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گره گشایی از مشکلات مردم در شرایط سخت و خاص امروز جامعه را بزرگترین مصداق معروف عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی ظهر دیروز در چهارمین جلسه شورای امربه معروف و نهی از منکر این اداره کل اظهار کرد: بهترین معروف این است که در این شرایط سخت اقتصادی گرهی از مشکلات مردم بازکنیم.

وی افزود: ایجاد اشتغال و حفظ اشتغال موجود، حفظ و صیانت از نیروی کار و حمایت از کارفرما از جمله مهمترین مصادیق معروف در حوزه کارآفرینی و اشتغال است.

رییس شورای امربه معروف و نهی از منکر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: طرح های مختلفی برای ایجاد و حفظ اشتغال در حال اجراست که از مهمترین آن ها می توان به ارائه تسهیلات اشتغالزایی روستایی و فراگیر، طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی، طرح یارانه دستمزد، طرح حمایت از مشاغل خانگی و مهارت آموزی در محیط کار واقعی نام برد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: از طریق اجرای مجموعه سیاست های فعالسازی بازار کار و ایجاد اشتغال در تابستان امسال شاهد کاهش نرخ بیکاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم که همکاری همه دستگاه های اجرایی برای حفظ شرایط موجود ضروری است.

در این جلسه مصادیق معروف و منکر در حوزه کارآفرینی و اشتغال مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان از فعالین حوزه فریضتین تجلیل شد.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.