نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

به مناسبت روز روستا و عشایر طرح بسته بندی خشکبار و میوه با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در روستای کریم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان سعید مازندرانی گفت: یکی از اقدامات خوب دولت اعطای تسهیلات به مناطق روستایی است، که سبب ایجاد اشتغال پایدار و توانمند سازی روستاییان در این مناطق شده است.

وی اذعان کرد: از مزایای این طرح جلوگیری از مهاجرت روستائیان به حاشیه شهرها و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از آن می باشد.

این واحد تولیدی و بسته بندی خشکبار که در روز روستا و عشایر به بهره برداری رسید، با بهره گیری از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به میزان هشت میلیارد ریال و با اشتغال مستقیم 10 نفر و اشتغال غیر مستقیم 100نفر راه اندازی شد.

در این مراسم سنگدوینی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی چنین واحدهای تولیدی در روستاها و مناطق کم برخوردار به مصداق اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: همه مدیران و مسئولین خدمتگذار مردم و کارآفرینان هستند و ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در مناطق روستایی مایه مباهات و افتخار ما هست.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.