نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رییس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: الکترونیکی کردن فعالیت ها و کم کردن دخالت انسان ها در دنیای امروز از ملزومات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در پنجمین جلسه شورای هماهنگی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های دستگاهها در 6 ماهه اول سال اظهار کرد: سال 99 با بیماری همه گیرکرونا همراه بود و لازم است تمامی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر الکترونیکی نمودن فعالیت ها تاکید ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: حرکت از روش های سنتی به روش های الکترونیک امروزه یک ضرورت است نه انتخاب

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: با همکاری دستگاههای همکار در استان، کارنامه ای درخشان برای این مجموعه رقم خورده است.

وی در ادامه تاکید کرد: شفاف سازی همه ادارات و زیر مجموعه وزارت مهم است و نهادهای مالی و تولیدی باید درآمدها، مزایده ها، مناقصه ها، اجاره ها و... شفاف سازی شود و در مواقع نیاز به مردم اطلاع رسانی شود.

وی خاطر نشان کرد: لیست به روز دریافت کنندگان تسهیلات مشاغل خانگی و فراگیر، روستایی و عشایری در سایت اداره موجود است.

پهلوری مدیر صندوق کارآفرینی گلستان در ادامه اظهار کرد: از محل تفاهم نامه های فی مابین میراث فرهنگی و گردشگری پنجاه و هفت میلیارد ریال، جهاد کشاورزی یکصدو شصت میلیارد ریال، پایانه حمل و نقل یک و نیم میلیارد ریال، تعاون، کار و رفاه اجتماعی پنج میلیارد ریال، ورزش و جوانان بیست و دو میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.