نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

"سعید مازندرانی" مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در پیامی به مناسبت هفته تعاون گفت: تعاونی­ها می­ توانند حتی در دوره­های رکود، از تعطیلی کارگاه­های اقتصادی ممانعت کنند و دایره محرومیت را محدودتر کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، متن این پیام بدین شرح است:

گام دوم انقلاب اسلامی دور جدیدی از پیشرفت های ایران اسلامی است ونقش تعاونی ها در دنیای توسعه یافته و اقتصاد مدرن کنونی نقشی انکار ناپذیر ، وجایگاه نهضت تعاون و موفقیت های این بخش در توسعه پایدار شایان توجه و تامل است. استفاده از ظرفیت تعاونی­ها ، ارائه و اجرای سیاست­های حمایتی برای تقویت توان این  بخش در سایرکشورها اعم از  توسعه یافته و در حال توسعه،  نتایج مثبت بسیاری داشته است.

نگاهی به تجربه کشور های اروپایی توسعه یافته به تعاونی ها و فرهنگ تعاون، دلالت آشکاری است که تعاونی­ها با حمایت، تسهیل­گری و مشارکت دولت مرکزی می­توانند، حتی در دوره­های رکود، از تعطیلی کارگاه­های اقتصادی ممانعت کنند، سرمایه­های خرد را به کاربندند، شغل جدید خلق و دایره محرومیت را محدودتر کنند. خواه ناخواه  این راهی است که نیز ناگزیر از پیمودن آن خواهیم بود. از مسئولان انتظار داریم که به تعاون باور داشته باشند، اصل ۴۴ و مشوق‌ها و قوانین این بخش را اجرایی کنند تا این بخش پویا تر شده و به سهم ۲۵ درصدی خود در اقتصاد کشور برسد.

ضمن تبریک هفته تعاون به همه تعاون گران استان گلستان،توفیق روز افزون همه تعاونگران را  آرزومندم.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.