نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی و اداره کل ورزش وجوانان تفاهم نامه همکاری در زمینه امور تعاون، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، با حضور مازندرانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان استان تفاهم نامه همکاری مشترک با هدف  استفاده بهینه از منابع، ظرفیتها و امکانات و توانایی­های موجود، فراهم نمودن بستر انجام فعالیت خلاقانه و اشتغالزا برای اعضای نهادهای اجتماعی در حوزه جوانان، سمن­های جوانان و تشکل­های غیردولتی منعقد شد.

مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ودر اجرای اهداف و ماموریتهای مندرج در مواد 24 و 94 قانون برنامه ششم توسعه کشور در حوزه جوانان ، توسعه امور فرهنگی و اجتماعی  و ارتقا سطح سلامت ، نشاط و روحیه کار جمعی در بین جوانان را مهم دانست.

گفتنی است یکی از اهداف این تفاهم نامه ایجاد و حمایت از شرکت های تعاونی جوانان و همکاری در انجام امور  فرهنگی و اجتماعی جوانان  و امور ورزشی جامعه مخاطب می باشد.

وی ابراز امیدواری کرد: با اجرایی شدن این تفاهم نامه و استفاده از ظرفیت دو طرف، می توان در جهت ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای در موضوعاتی از جمله بازاریابی، به عنوان یکی از مهمترین مشکلات واحدهای تعاونی، گام های خوبی را برداشت.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.