نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از ابلاغ 58 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی سال 99 به استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی باک ضمن اعلام این خبر گفت: سهم استان گلستان از اعتبارات مشاغل خانگی امسال 58 میلیارد ریال است که البته این برای دومین سال متوالی است که با کاهش قابل توجه تسهیلات مشاغل خانگی روبرو هستیم .

وی افزود: در سال گذشته نیز مبلغ 58 میلیارد ریال  در راستای حمایت و توسعه طرح های مشاغل خانگی به استان تخصیص داده شد که به تعداد 430 متقاضی طرح های مستقل و پشتیبان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت و برای 540 نفر فرصت اشتغالزایی فراهم شد.

بی باک تصریح کرد: تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در سال جاری به متقاضیانی پرداخت خواهد شد که طرح آن ها منطبق بر ظرفیت ها و اولویت های اشتغال  استان از جمله طرح تکاپو بوده و مورد تأیید دستگاه اجرایی ذیربط  و آماده ورود به بازار باشند.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خاطر نشان کرد: اشخاص پشتیبان و بنگاه های پیشرو برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در اولویت قرار دارند.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.