نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: افزایش هم افزایی، انسجام و همکاری دستگاه های شورای هماهنگی در اطلاع رسانی و خدمت رسانی به جامعه هدف، از جمله ضروریات تقویت اعتماد عمومی و جلب رضایت مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، محمد جواد احمدی در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های دستگاه ها در سال گذشته اظهار کرد: سال 98 با مشکلات زیادی از جمله سیل و بیماری کرونا همراه بود که با همت دستگاه های همکار در استان، کارنامه ای درخشان برای این مجموعه رقم خورد.

وی افزود: افزایش هم افزایی، انسجام و همکاری دستگاه های شورای هماهنگی در اطلاع رسانی و خدمت رسانی به جامعه هدف، از جمله ضروریات تقویت اعتماد عمومی و جلب رضایت مردم است.

احمدی تاکید کرد: روابط عمومی‌ها باید خود را به عنوان یک سازمان رسانه‌ای قدرتمند بشناسند؛ سازمانی که نقش مهمی در بازتاب فعالیت‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان فراگیرترین و بزرگ‌ترین سازمان خدمات رسان در کشور دارد.

وی تصریح کرد: گستردگی شبکه های اجتماعی و استفاده وسیع مردم از رسانه های نوین برای برقراری ارتباط، ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ارائه خدمات و ارتباط دوسویه با مردم را دوچندان می کند.

رییس شورای هماهنگی روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: ما به‌عنوان روابط عمومی و بدنه اصلی رسانه‌ای باید با همگرایی، همکاری و باور قلبی، خود را به‌عنوان یک‌ قدرت بزرگ رسانه‌ای بشناسیم و با اطلاع‌رسانی صحیح، بهنگام و تولید محتوای متناسب با شرایط حاضر خود را با فضای جدید ارتباطاتی دنیای نوین همگام کنیم.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.