نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

با حکم رییس هیات ورزش کارگری گلستان، روسای انجمن های فوتبال و والیبال کارگران استان منصوب و طی مراسمی معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری گلستان، در جلسه امروز صبح با حضور سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمدعلی تجری رییس هیات ورزش کارگری استان، میرعلی عبداللهی به عنوان رییس هیات والیبال کارگران و مجید دزیانی به عنوان رییس هیات فوتبال کارگران استان معرفی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در این جلسه با اشاره به عملکرد درخشان ورزش کارگری استان در سال گذشته گفت: کسب 6 مدال طلا، 5 نقره و 6 برنز و میزبانی مسابقات قهرمانی بسکتبال 3 نفره بانوان کشور و مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور تنها بخشی از فعالیت های حوزه ورزش کارگری استان در سال 98 بود.

وی ضمن تاکید بر اهمیت گسترش ورزش در جوامع کارگری تصریح کرد: ورزش و تزريق نشاط اجتماعي در محيط هاي كاري افزون بر آن كه موجب شكل گيري يك انسجام گروهي در بين كارگران مي شود، افزايش راندمان كاري را نيز به دنبال خواهد داشت.

مازندرانی اذعان کرد: کارگران قشر زحمت كشي هستند كه چرخ توليد اين ممكلت را مي چرخانند و قدم برداشتن براي سلامت آنها، مي تواند در بالا بردن بازدهي فعاليت آنان در اجتماع تاثيرگذار باشد.

وی از کارفرمایان و واحدهای کارگری استان خواست تا به مقوله ورزش کارگران بیش از پیش اهمیت دهند و از امکانات ورزشی ویژه کارگران در سطح استان استفاده کنند.

تجری رییس هیات ورزش کارگری استان نیز در این جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت هیات ورزش کارگری پرداخت و اظهار کرد: در سال گذشته 112 نفر از ورزشکاران کارگر گلستانی به 23 دوره از مسابقات ورزشی در رشته های مختلف اعزام شدند که سهم آقایان 10 مسابقه و بانوان 11 دوره بود و در 2 دوره از مسابقات نیز به صورت مشترک اعزام شدند.

وی ضمن تقدیر از تلاش های انجمن های ورزشی ابراز امیدواری کرد، با حمایت مسئولین استانی و تلاش ورزشکاران و انجمن ها، سالی درخشان در فعالیت ورزش کارگری استان رقم بزنیم.

در پایان جلسه ضمن اهدای احکام روسای انجمن های فوتبال و والیبال کارگری، از عوامل هیات ورزش کارگری استان نیز تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.