نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

استاندار گلستان ضمن تقدیر از مقام معظم رهبری در بیان طرح مواسات در جامعه اظهار کرد: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون قریب به ۳۰۰ هزار بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان استان و با رعایت حفظ آبروی آنان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاو«، کار و رفاه اجتماعی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس در جلسه شورای استانی نهادهای انقلابی, حمایتی, عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت تصریح کرد: خوشبختانه همراهی همه نهاد ها از جمله سپاه, کمیته امداد, بهزیستی, سمن ها, گروه های جهادی , ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره), بنیاد مستضعفان و خیرین شریف استان در اجرای این طرح شایسته تقدیر بود و امیدواریم در صورت نیاز در آینده شاهد ادامه این مسیر باشیم.
وی افزود: تمام کسانی که در سالهای گذشته با سفره های افطار از مومنین پذیرایی می کردند امسال و در شرایط شیوع کرونا با تهیه بسته های مومنانه به یاری نیازمندان پرداختند.
استاندار گلستان یادآور شد: ستاد مواسات در هر شهرستان با محوریت فرماندار, امام جمعه و فرمانده سپاه شکل گرفت و تلاش شد این بسته ها به دست افراد آبرومندی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند برسد.
دکتر حق شناس ادامه داد: تلاش شد تمامی بسته ها به جامعه هدف این طرح برسد و در این راه شاهد همراهی همگانی همچون همیشه بودیم.
وی خاطر نشان کرد : در این جلسه ضمن ارزیابی اقدامات صورت گرفته تلاش داریم برنامه های آتی را ساماندهی کنیم تا در صورت نیاز , بصورت منسجم عمل شود.
لازم به ذکر است در این جلسه اعضای حاضر گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارایه کردند.

 

 
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.