نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت

تداوم رتبه برتر گلستان در حوزه بیمه بیکاری

آخرین بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1399 - 08:11 اخبار استانی / معاونت روابط کار بازدیدها: 402
- +

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در ارزیابی عملکرد بیمه بیکاری در سال 98 رتبه برتر کشور را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان، مسعود بابایی مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار، طی نامه ای از تلاشهای اداره کل تعاون کار گلستان و کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد بیمه بیکاری تجلیل کرد.

براساس ارزیابی سالانه عملکرد واحدهای اجرایی استان ها به منظور بررسی و سنجش میزان تحقق برنامه های پیش بینی شده، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با کسب 100 امتیاز کامل، حائز رتبه برتر در بین استان های کشور شد.

سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در این باره گفت: در راستای صیانت از نیروی کار با تاکید بر ارتقای بهره وری نیروی کار و در جهت تعمیق اصل سه جانبه گرایی و حفظ و نگهداشت نیروی کار، برنامه های مختلفی را در خصوص بیمه بیکاری در استان به اجرا درآوردیم.

وی بیان کرد: در ایام کرونا 18 هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری در استان ثبت نام کردند که با بررسی های انجام شده بیش از 14 هزار نفر حائز شرایط دریافت بیمه بیکاری شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در بخش صنعت ۹۸ درصد افراد به محل کار خود بازگشته و در خدمات هم شروع به کار انجام شده است.

گلستان در ارزیابی عملکرد بیمه بیکاری در سال 97 نیز رتبه برتر را کسب کرده بود.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.