نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: سال گذشته در استان بیش از ۲۵ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به ۲ هزار و ۵۲۸ نفر پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده استان اظهار کرد:در حوزه حمایت از مشاغل خانگی و زنان سرپرست خانوار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و نهادهای زیر مجموعه آن شامل فنی و حرفه ای، بهزیستی و صندوق کارآفرینی امید فعالیت های خوبی داشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان  ادامه داد: در سال گذشته بیش از 25 میلیارد تومان به دو هزار و 528 نفر در استان گلستان تسهیلات پرداخت شد که 83  درصد این افراد را بانوان تشکیل می دهند.

مازندرانی بیان کرد: تاکید ما در اعطای تسهیلات مشاغل خانگی به بانوان سرپرست خانوار  و روستائیان است.

وی افزود: سال گذشته ۵ هزار و ۸۴۶ طرح تسهیلات اشتغال روستایی دریافت کردند که از این تعداد ۴۶ درصد بانوان بودند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان بیان کرد: در طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ۶۲۵ نفر مشغول به کار شدند که ۸۴ درصد آن‌ها بانوان بودند.

مازندرانی خاطرنشان کرد: با کمک جهاد دانشگاهی و وزارت کار، سامانه‌ای برای فروش محصولات مشاغل خانگی راه‌اندازی شد تا بانوانی که مشکل فروش دارند، محصولات خود را در این سامانه بارگذاری کنند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.