نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 همزمان با هفته کار و کارگر، یازدهمین مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان گلستان صبح امروز با حضور مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در گرگان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی‌باک در این مراسم با اشاره به اینکه رشد و توسعه جامعه در گرو سه عامل ایجاد سرمایه‌گذاری، افزایش بهره‌وری و ایجاد اشتغال است، گفت: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی همه این موارد را باید در نظر داشته باشند.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، هدف از راه‌اندازی این مراکز را گسترش فعالیت‌های کارآفرینانه با تأکید بر مزیت‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی استان و کشور، ایجاد ارتباط منطقی و پایدار بین فعالیت‌های کارآفرینانه، هدایت سرمایه‌گذاران و ارائه مشاوره‌های عمومی و تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به صاحبان خلاقیت، کارآفرینان و متقاضیان ایجاد بنگاه‌های اقتصادی دانست.

وی ابراز امیدواری کرد، باوجود این مراکز بتوان حلقه‌های گمشده اشتغال و کارآفرینی را آسیب‌شناسی و ترمیم کرد.

بی‌باک بیان کرد: انتظار داریم این مراکز به‌صورت تخصصی به مسائل ورود پیدا کنند تا بتوانیم با شناسایی دقیق مشکلات موجود، راهکارهای مختص حل آن مشکلات را ارائه کنیم.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.