نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: راه اندازی سامانه ثبت آنلاین درخواست متقاضیان بیمه بیکاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از راه اندازی سامانه آنلاین ثبت درخواست بیمه بیکاری به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری متقاضیان بیمه بیکاری به ادارات در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درجامعه کار وتولید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سامانه آنلاین ثبت درخواست بیمه بیکاری به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری متقاضیان بیمه بیکاری به ادارات کل استانی و مراکز کاریابی‌ها و رعایت سلامت وبهداشت متقاضیان از سوی وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی راه اندازی و در استان اجرایی شد.

وی افزود: متقاضیان بیمه بیکاری  می‌توانند با مراجعه به سامانه bimebikari.mcls.gov.ir درخواست خود را ثبت کرده و به صورت الکترونیکی آن را پیگیری کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان اضافه کرد: تسریع در بررسی درخواست‌ها، عدم مراجعه حضوری متقاضی به ادارات و کاهش هزینه، ثبت درخواست متقاضی از طریق تکمیل فرم ثبت درخواست بیمه بیکاری در سامانه ، امکان دریافت کد رهگیری درخواست، ارسال پیامک اطلاع رسانی به متقاضی و اطلاع رسانی نحوه ادامه فرآیند از طریق سامانه از جمله ویژگی‌های این سامانه است.

مازندرانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، از شهروندان خواست با استفاده از خدمات الکترونیک از مراجعه حضوری به ادارات خودداری کرده و در منزل خود بمانند و به قطع زنجیره انتقال این ویروس کمک کنند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.