نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در پیامی در گذشت مهندس علی اصغر نیک نیا مدیرکل تامین اجتماعی استان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، متن کامل پیام تسلیت دکتر سعید مازندرانی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت ناگهانی مرحوم مهندس علی اصغر نیک نیا مدیر کل پرتلاش، جهادی  و مردمی تامین اجتماعی استان  موجب اندوه فراوان گردید.

این مدیر خستگی ناپذیر در طول سال های خدمت خود در نظام مقدس جمهوری اسلامی منشا کارهای شایسته و ماندگار بسیاری در جهت خدمت به مردم شریف استان بود و بی شک خدمات خالصانه آن مرحوم به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی در استان و سایر عرصه ها، در خاطر مردم قدرشناس استان ثبت شده و نزد پروردگار نیز ماجور خواهد بود. او تا آخرین لحظات عمر پر برکتش، دست از مجاهدت و پیگیری دغدغه‌مند مشکلات مردم برنداشت و همواره در سبقت گرفتن برای خدمت به جامعه کارگری پیشگام بود و اینک درگذشت ناگهانی ایشان ضایعه ای سنگین برای مردم استان به ویژه خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم استان و خانواده داغدار ایشان تسلیت عرض نموده و از خدای متعال برای آن مرحوم غفران الهی و هم‌نشینی با مجاهدان راه حق و برای خانواده و دوستدارانش صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

 

سعید مازندرانی- مدیرکل و رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.