نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جامعه کار و تلاش استان گلستان در بیانیه‌ای از مردم غیور استان برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جامعه کار و تلاش استان گلستان در بیانیه‌ای از مردم غیور برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، متن این بیانیه بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


بیست و دوم بهمن ماه، تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر و یادآورِ ثمره مجاهدت ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. این روزِ بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخابگر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی و شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خود در گردنه ها و منزلگاه های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حراست کرده و آن را گرامی داشته اند.

پيروزي اين انقلاب بزرگ با طرحي نو و مستقل در برابر الگوهاي شيطاني چپ و راست، نمي‌توانست براي استكبار جهاني قابل تحمل باشد از اين رو دشمنان اسلام و قرآن با تحميل جنگ و انواع ترفندها، توطئه‌ها و فتنه‌ها، كوشيدند اين نظام مردمي و الهي را تضعيف كنند. با اين حال رهبري هوشنمدانه حضرت امام خميني(ره) و خلف صالحش حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي(مد ظله‌العالي) و حضور آگاهانه و با بصيرت ملت نستوه ايران در صحنه موجب گرديد شجره طيبه انقلاب اسلامي هر سال تناورتر و ثمرات فرهنگي، علمي، فني و اقتصادي آن پربارتر گردد. و اینک پس از چها سال، استقلال حقیقی و کامل استوار شده و دشمنان سلطه گر، ناکام از نقشه ها، توطئه ها و عملیات خود انگشت حسرت به دهان گرفته اند.

چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می گیریم که در سوگ چهلمین روز شهادت سردار بزرگ و فاتح اسلام، مالک اشتر زمان و سرباز باوفای ولایت سپهبد قاسم سلیمانی نشسته ایم. از دست دادن این مرد میدان مبارزه هرچند برای همه آزادی خواهان جهان و جبهه مقاومت سخت است اما یقینا خون شهید سلیمانی از خود او زنده تر و تاثیرگذارتر است و جبهه کفر چشمان خود را باز کند و ببیند که ایران مقتدر و جبهه مقاومت اکنون میلیون ها سلیمانی دارد و تا بیرون راندن کامل دولت تروریست آمریکا از منطقه آرام نخواهند گرفت و دشمن بداند مردم دلسوز و فداکار این سرزمین برای به ثمر نشاندن این انقلاب خون های زیادی را هدیه کردند و با وجود مشکلات و سختی های فراوان تا پایان جان در راه آرمان های انقلاب ایستادگی می کنند.

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان همچون ملت قدر شناس ایران، با تبریک ایام الله دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی بار دیگر همگام با جامعه کار و تولید، ضمن اعلام حضور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، از آحاد ملت بزرگوار ایران برای حضور تماشایی و شرکت در این راهپیمایی الهی و آرمانی که بدون شک مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است، دعوت به عمل می‌آورد.

شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان

)اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی- اداره کل تامین اجتماعی- مدیریت درمان تامین اجتماعی- اداره کل آموزش فنی و حرفه ای- اداره کل بهزیستی- بانک توسعه تعاون- بانک رفاه کارگران- صندوق بازنشستگی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر)

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.