نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

نمایشگاه محصولات مشاغل خانگی در راستای اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در گرگان آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه پیش از ظهر امروز شنبه ۱۹ بهمن با حضور رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس جهاددانشگاهی گلستان، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری گلستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، فرماندار گرگان و شهردار گرگان افتتاح شد.

سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از سال گذشته تا کنون 33 میلیارد تومان به 3700 نفر در استان پرداخت شده که 80 درصد این افراد از بانوان و 30 درصد از این بانوان سرپرست خانوار بودند.

مهناز امامدادی رییس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز عنوان کرد: باید فضایی را برای اشتغال زنان ایجاد کنیم که در قالب طرح توسعه ملی مشاغل خانگی در حال انجام است و استان گلستان خوشبختانه جزو استان های موفق در این زمینه است.

الهه غیناقی، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری گلستان گفت: این نمایشگاه بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، جهاد دانشگاهی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی منعقد شد، دایر شده است.

وی افزود: بر اساس این طرح ۲۰۰ زن سرپرست خانوار در استان در زمینه‌های آموزش، بازار فروش و مواد اولیه حمایت می‌شوند.

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری گلستان تصریح کرد: این نمایشگاه به‌منظور ایجاد انگیزه در زنانی که محصولات آنها به مرحله فروش رسیده، ایجاد شده است.

نمایشگاه محصولات مشاغل خانگی بانوان از امروز تا ۲۶ بهمن‌ماه همه‌روزه صبح‌ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و عصر از ساعت ۱۶ الی ۲۲ در مرکز خرید هیرکان گرگان دایر خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.