نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

دوازدهمین یادواره ۵۴ شهید کارگری گلستان و گرامیداشت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی امروز سه‌شنبه با حضور شاغلان صنایع و واحدهای تولیدی و مسوولان استان در گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، ظهر امروز دوازدهمین یادواره شهدای کارگری استان گلستان و گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا استان، سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، خانواده‌های معظم شهدای کارگری و جمعی از قشر کارگر در حسینیه دزیانی‌های شهرستان گرگان برگزار شد.

سعید مازندرانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم اظهارکرد: استان گلستان دارای 54 شهید کارگری است که همه ساله در ایام دهه مبارک فجر یاد و خاطره آنان گرامی داشته می‌شود.

وی تاکید کرد: جامعه کارگری در دوران هشت سال جنگ تحمیلی همچون دوران پیروزی انقلاب اسلامی نقش ارزنده و تاثیرگذاری داشت و پس از آن با حضور در سنگر اقتصاد و تولید داخلی اعتلای ایران را هدف قرار داد.

مازندرانی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: گام نخست انقلاب را رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی برداشتند و امیدواریم با رهنمودهای مقام معظم رهبری در کنار جوانان مومن و انقلابی و با بصیرت گام دوم انقلاب را استوار برداریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیان داشت: در دهه فجر امسال 195 برنامه توسط کارگروه کارگری و کارآفرینی ستاد استان و با هدف مشارکت و حضور گسترده جامعه تعاونی، کارگری و کارآفرینی در برنامه‌های این ایام برگزار می‌شود.

وی اعلام کرد: در این ایام 40 طرح از محل اعتبارات روستایی و عشایری با 44 میلیارد تومان تسهیلات و 297 نفر اشتغال به بهره‌برداری خواهد رسید. در بخش تعاون نیز 6 طرح با 3 میلیارد تومان تسهیلات و 78 شغل افتتاح خواهدشد.

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.