نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در پی شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، متن کامل این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر ومابدلوا تبدیلا

شهادت مالک اشتر زمان، مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ با کفار و تروریست ها، سرباز دلاور ولایت و امت اسلامی، سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده قهرمان نیروی قدس سپاه پاسداران، حاج قاسم سلیمانی را به حضرت بقیه الله الاعظم، مقام معظم رهبری، جبهه مقاومت اسلامی، سبز پوشان سینه سرخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم وطنان عزیز و دوستان و دوست داران آن مهاجر مجاهد، تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

شهادت هنر مردان خداست و شهید عالی‌مقام حاج قاسم سلیمانی به راستی مرد خدا بود. 4 دهه مجاهدت مردانه شهید سلیمانی در راه پاسداری از خاک ایران و سرافرازی اسلام و سال‌ها آرزوی او برای شهادت در راه خدا، ایشان را سرانجام در کنار دیگر برادران شهیدش قرار داد. این مبارز عاشق و خستگی ناپذیر اسلام و انقلاب، عمری در راه اعتلای اسلام و انقلاب گذراند و خداوند منان اجر مجاهدت هایش را در شهد شیرین "شهادت "مقدر کرد.

بدون تردید این حماقت و خطای بزرگ و استراتژیک آمریکای خونخوار و جنایتکار ناشی از عدم شناخت منطقه و ظرفیت‌های همپیمانان جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای منطقه بوده و نقطه عطفی در تحولات استراتژیک کل منطقه و آغاز حرکتی است که مبارزه و مقابله با آمریکا در همه زمینه های نظامی، سیاسی، بین المللی و علمی و فناوری را بسیار افزونتر از قبل می کند و انقلاب اسلامی را یک گام به جلوتر می برد.

جامعه بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ضمن محکوم نمودن این اقدام بزرگترین تروریست جهانی، باردیگر ضمن تجدید پیمان با آرمانهای امام عزیز و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اعلام می‌دارند همچون شهدای والا مقام خود تا جان در بدن دارند تحت امر ولی فقیه خود، برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی آماده‌اند.

شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان

(اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی- اداره کل تامین اجتماعی- مدیریت درمان تامین اجتماعی- اداره کل آموزش فنی و حرفه ای- اداره کل بهزیستی- بانک توسعه تعاون- بانک رفاه کارگران- صندوق بازنشستگی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر)

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.