نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور و انتخابی تیم ملی با قهرمانی تیم سمنان در آق قلا پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کارگران کشور، تیم گلستان به مقام نائب قهرمانی دست یافت. در بازی نهایی این دوره از مسابقات که صبح امروز در زمین والیبال ساحلی آق قلا برگزار شد، تیم گلستان با نتیجه 1-2 مغلوب تیم سمنان شد و به مقام نائب قهرمانی رسید.

تیم گلستان در دیدار پایانی مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور انتخابی تیم ملی با بازیکنان بومی خود یعنی 'ابراهیم سن سبلی، سیدامید حسینی، عبدالله آذر و محمد تماجزه' در گیم نخست با نتیجه 21 بر 18 به برتری رسید و سپس در دو گیم متوالی با نتایج 21 بر 19 و 15 بر 12 مغلوب تیم سمنان شد.
تیم سمنان نیز با پیروزی در برابر تیم گلستان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
همچنین در دیدار رده بندی این رقابت ها، تیم خراسان شمالی با نتیجه 2 بر صفر مقابل تیم یزد به پیروزی رسید و به مقام سوم دست یافت.

در مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی به تیم های اول تا سوم و نیز تجلیل از تیم چهارم این مسابقات مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، رییس هیات ورزش های کارگری، مدیرکل ورزش و جوانان، مدیر بانک رفاه استان، مدیر بانک توسعه تعاون استان، فرماندار آق قلا، رییس هیات والیبال و برخی مسئولان و چهره های ورزشی به ویژه پیشکسوتان والیبال استان حضور داشتند.
حمید حق بین دبیر انجمن والیبال کارگران کشور و بیژن خراسانی نایب رییس فدراسیون کارگری از دیگر چهره های حاضر در این دوره از مسابقات بودند.

تیم و بازیکنان برتر مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور به رقابت‌های جهانی کارگران در کشور یونان اعزام خواهند شد.

  

 

 

 

 

 

 

 

  

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.