نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان و هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید مازندرانی در این دیدار گفت: استان گلستان در جذب اعتبارات و اجرای صحیح برنامه اشتغال روستایی و عشایری در کشور در رده استان های برتر قرار دارد، و موفق به جذب بیش از سقف اعتبارت اشتغالزایی شد.

وی افزود: با تزریق منابع مالی و با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل موجود در روستاها، شاهد رشد و توسعه اقتصاد روستایی در استان خواهیم بود.

مازندرانی خاطرنشان کرد: تا کنون از محل اشتغال روستایی به 3 هزار 991 طرح مبلغ 319 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد و در بخش اشتغال فراگیر نیز 138 طرح از تسهیلاتی بالغ بر 69 میلیارد تومان بهره مند شدند.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی گلستان یادآور شد: تقویت و توسعه تعاونی ها که از اصلی ترین مولفه های اقتصاد مقاومتی می باشند، نیازمند توجه ویژه همه مسئولین به خصوص نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان با تاکید بر ارتقای سطح فرهنگی و ورزشی کارگران و تعاونگران، گفت: سیاست وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این است تا از طریق ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی، فرهنگی و رفاهی، این قشر زحمتکش و آسیب پذیر را حمایت کند.

مازندرانی اذعان کرد: انتظار ما از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی این است تا در راستای طرح های مهم دولت برای اشتغالزایی در استان پیگیری جدی و مستمر داشته باشند.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.