نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: آغاز سی امین جشنواره امتنان از برترین های جامعه کار و تلاش

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از آغاز ثبت نام در سی امین جشنواره امتنان از برترین های جامعه کار و تلاش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان، حمیدرضا مردان زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان از 5 آبان آغاز و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این جشنواره به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار وتولید و با هدف تحقق آرمان عدالت طلبی و فرصت سازی، ایجاد فضای رقابتی منصفانه، ایجاد تحول در کارکرد و عملکرد و شکوفایی نخبگان جامعه کارو تولید وهمچنین شناسایی و تجلیل از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی، در سه سطح کارگاهی، استانی و کشوری برگزار می شود.

مردان زاده تصریح کرد: مهمترین معیار انتخاب نخبگان کارگری عبارتند از میزان اختراع، بهره وری، خلاقیت، افزایش تولید، مسئولیت پذیری، صرفه جویی در نهاد های تولید و نظم و انظباط است.

وی خاطرنشان کرد: نفرات برتر در جشنواره استانی در دهه مبارک فجر معرفی و در صورت کسب حد نصاب های لازم به جشنواره ملی معرفی می شوند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان ادامه داد: علاقه مندان و واجدان شرایط برای ثبت نام می توانند به درگاه اینترنتی www.emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه کلیه مراحل ثبت نام در این جشنواره از طریق سامانه انجام می شود، تاکید کرد: مهلت ثبت نام از روز شنبه 5 آبان آغاز شده و تا 5 آذر ماه ادامه دارد.

مردان زاده ابراز امیدواری کرد با توجه به شعار سال 97 با عنوان حمایت از کالای ایرانی، با تعامل دستگاه های اجرایی و بنگاه های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان و در سطح استانی و ملی باشیم.

وی در پایان گفت: در صورت داشتن سوال و رفع ابهامات، کارگران می توانند به ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها مراجعه کنند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان خبر داد: آغاز سی امین جشنواره امتنان از برترین های جامعه کار و تلاش

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.