نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: پروژه‌های اقتصادی استان به تعاونی‎های توسعه و عمران واگذار ‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به تشکیل تعاونیهای توسعه و عمران گفت: برای حمایت از این تعاونی ها باید پروژه‌های اقتصادی استان به تعاونیهای توسعه و عمران واگذار ‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ، سعید مازندرانی دیروز در جلسه کارگروه امور اقتصادی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان برگزار شد، اظهار داشت: راهاندازی این تعاونیها جزء وظیفهمندی هر شهرستان است و نیاز است فرمانداران برای راهاندازی این تعاونیها کمک کنند.

وی افزود: حمایت از تعاونی ها یکی از رویکردهای مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مازندرانی تصریح کرد: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درصدد تقویت تعاونیها با رویکرد جدید است چرا که معتقد است دیگر تعاونیها به صورت سنتی پاسخگوی نیازهای اقتصادی نیست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ادامه داد: مردمی کردن اقتصاد یکی از وظایف دولتها است و دولت موظف است که فعالیتهای اقتصادی را بین مردم توزیع کند.

مازندرانی با بیان اینکه مردم باید در اقتصاد مشارکت داشته باشند، افزود: راهاندازی تعاونیهای توسعه عمرانی شهرستانی و روستایی یک سیاست جدید در راستای تحقق مردمی کردن اقتصاد است و براین اساس وزارتخانه این مهم را پیگیری میکند.

وی اظهار کرد: همه شهرستانها باید نسبت به راهاندازی این تعاونی اقدام کنند و شرایط این تعاونی این است که نیم درصد از مردم هر شهرستان مشارکت داشته باشند و آورده اولیه برای راهاندازی این تعاونی 300 میلیون تومان برآورده شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ادامه داد: این تعاونیها فعالیتهای عمرانی و اقتصادی شهرستانها را شناسایی میکنند و باید این فعالیتها در اختیار تعاونیها قرار بگیرد.

مازندرانی با بیان اینکه با انجام این کار مشکلات مزایده در پروژهها برطرف میشود، افزود: از طرفی مردم با سهم اندک خود میتوانند در فعالیتهای اقتصادی و عمرانی شهر خود سهیم باشند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.