نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت

احیا اتحادیه های تعاونی های پوشاک بانوان

آخرین بروزرسانی: 24 شهریور 1400 - 13:33 اخبار معاونتها / معاونت تعاون بازدیدها: 118
- +

جلسه ای در روز سه شنبه مورخ 1400/06/23 در اتاق تعاون استان گلستان با حضور تعدادی از فعالین حوزه پوشاک در قالب شرکت های تعاونی بانوان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان دراین جلسه که با حضور مدیرتعاون و مدیرکل بانوان استانداری برگزار شد ، به بررسی مفصل مشکلات تعاونی ها پرداخته شد.

محبوبه فدایی مدیر تعاون گفت: توجه به کارآفرینی و ایجاد وتوسعه آن، گام مثبتی در جهت ایجاد فضای مناسب جهت افزایش منابع ملی، کاهش نرخ بیکاری، تعادل ساختاری و توسعه شهرها و روستاها خواهد بود، در این راستا بخش تعاون می‌تواند به عنوان یکی از مؤثرترین نهادها، اقدام به این کار نماید.

فدایی تصریح کرد: رشد اقتصادی، فقرزدایی، اشتغال مولد، یکپارچگی اجتماعی، تقویت کارآفرینی و مدیریت، تمرکز سرمایه های کوچک در قالب سرمایه های متوسط و کلان از اهداف مهم تشکیل شرکت های تعاونی است. تعاونی ها از لحاظ اقتصادی به عنوان یکی از جدی ترین راه های توسعه پایدار در برنامه های توسعه ای کشور قرار دارند. شایان ذکر است این نشست با مدیران زن تعاونی های پوشاک و به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

در این جلسه مقرر گردید تعاونی های پوشاک بانوان استان که دارای ظرفیت مناسب می باشند توسعه و ایجاد شبکه ای راه اندازی شود.

مدیر تعاون استان گلستان در ادامه یادآور شد: فعال سای اتحادیه بانوان در دست اجرا می باشد و تعاونی های پوشاک استان می توانند به ادارات شهرستان و اداره کل مراجعه تا  در اتحادیه پوشاک استان عضو شوند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.