نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

جلسه ای با حضور معاون امور تعاون و فرماندار شهرستان بندر ترکمن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان محبوبه فدایی معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  گفت: هدف از برگزاری این جلسه شناسایی ظرفیت های موجود در استان ، استفاده از بسترهای موجود، انتفاع مردم منطقه از ظرفیت های موجود و اشتغال زایی پایدار درقالب شرکتهای تعاونی است.

وی در ادامه به  بررسی برنامه های حوزه تعاون مبنی برتشکیل تعاونی فراگیر در روستای پنج پیکر به صورت زنجیره تولید و تامین پرداخت و گفت: نیاز است مباحثی مطرح و مورد حمایت فرماندار و تعاون واقع گردد.

محبوبه فدایی یادآور شد: که تنها نباید به خرید و فروش پارچه بسنده نمود و لازم است پارچه را که به صورت مواد اولیه است به چرخه تولید جهت تولید انواع پوشاک، روتختی و... راه اندازی نمایند  و از طرفی ایجاد اشتغال زنان منطقه نیز فراهم گردد.

در پایان جلسه فدایی مدیر امور تعاون استان با حضور در روستای پنج پیکر و نشست با دهیار و تعدادی ازاهالی روستا ، نسبت به تعیین هیات موسس اقدام کردند تا در روستای موصوف مقدمات تشکیل تعاونی فراگیر به عنوان یک زنجیره تامین نیاز (از تولید تا بازار) و خوشه کسب وکار فراهم شود.

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.