نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

 

معاون امور تعاون گفت :اعطای مبلغ 1661میلیون ریال کمک بلاعوض به تعاونیهای سه دهک پایین درآمدی جامعه و فراگیر و فرش دستبافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان محبوبه فدایی معاون امور تعاون استان گفت:در اجرای فصل سوم قانون اجرای سیاستهای کلی اصل 44 اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی طی سال 99 در جهت کمک به تعاونیهای سه دهک پایین درآمدی جامعه و فراگیر و فرش دستباف نسبت به اعطای مبلغ  1661 میلیون کمک بلاعوض تعاونیهای واجد شرایط از محل اعتبارات ردیف شکل گیری و توانمندسازی تعاونیها اقدام نمود.

محبوبه فدایی گفت: این مبلغ جهت تأمین  بخشی از آورده اعضای  5 تعاونی‌ فراگیر که درراستای تفاهم نامه با بسیج سازندگی شکل گرفته پرداخت شد.

وی افزود: تعداد 10تعاونی تشکیل شده از سه دهک پایین درامدی جامعه و فرش دستباف نیز از کمک بلاعوض نیز از حمایت ویژه بخش تعاون بهره مند شده اند.

محبوبه فدایی معاون تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: تعاونیهای فراگیر به تعاونیهای اطلاق می شود که 70 درصد اعضای آن در زمان تشکیل جزء سه دهک پایین درآمدی جامعه باشند. این دسته از تعاونیها در بهره مندی از امکانات ویژه بخش تعاون از جمله تسهیلات قرض الحسنه وکمک بلاعوض در اولویت هستند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.