نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

وبینار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت گرامیداشت هفته زن و روز مادر با بانوان مدیر،فعال برگزیده وبانوان فعال تشکل های کارگری وکارفرمایی  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان وبینار مشترک مقام عالی  وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی  با بانوان مدیر فعال و برگزیده وزارتخانه درحوزه تشکل های کارگری وکارفرمایی وسازمان های  تابعه به مناسبت بزرگداشت روز زن ومیلاد فاطمه زهرا(س) برگزار گردید.

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درایران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی زنان حضور چشمگیری  در جامعه نداشتند اما نقش زنان پس از پیروزی انقلاب شکل دیگری به خود گرفت ودگرگونی اساسی در زمینه های فرهنگی، اجتماعی ، اقتصادی اتفاق افتاد.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل کانون صنفی بانوان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی وحضور شایسته بانوان در کرسی های مدیریتی خاطر نشان کرد: هدف از تشکیل این کانون رفع نقایص موجود است تا بتوان به بانک اطلاعاتی دقیقی از بانوان دست یافت ومطالبات آنان را پیگیری کرد.

وزیر در ادامه ضمن اشاره به توانمند سازی زنان در سایر حوزه ها اظهار کرد : در این بخش هم قدم های وسیعی برداشته شده است ، کارآفرینی زنان نیز پیشرفت های خوبی داشته به طوری که زنان در حوزه های صنعتی،زنبورداری ،رنگ ونساجی وغیره پیشگام هستند.

وی همچنین بهره مندی از مشارکت جوانان نخبه وجامعه زنان را در بخش های مختلف کشور ضروری دانست وتاکید کرد : همه طیف ها باید این مسیر را طی کنند تا پیشرفت خوبی برای کشور حاصل شود وبه جایگاه مطلوبی برسیم.

پس از پایان وبینار مازندرانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از بانوان نمونه عضو هیات مدیره انجمن های صنفی کارگری و کارفرمایی تقدیر نمودند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.