نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان رتبه دوم کشوری در زمینه تاسیس شوراهای اسلامی کار را کسب کرد.

به گزارش رابط روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، سعید دنکوب معاون روابط کار استان در سومین گردهمائی کارشناسان تشکل های کارگری و کارفرمائی استان که در شهرستان کردکوی برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: تلاش همکارانم در معاونت روابط کار به ویژه اداره تشکل های کارگری و کارفرمایی در رسیدن به این موفقیت ، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی ابراز امیدواری کرد: این روند مناسب و مطلوب تداوم داشته باشد که اهتمام همکاران در تحقق این مهم و پیشبرد اهداف حوزه روابط کار بسیار با اهمیت و ضروری است.

معاون روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان خاطرنشان کرد: درزمینه شوراها راه کارهایی چون شناسایی واحدهای مستعد، کمک شایانی به توسعه این تشکل خواهد کرد.

درادامه وحید بای رئیس تشکل های کارگری وکارفرمایی گلستان گفت:  تشدید نظارت ها وبازدیدها از تشکل های کارگری وکارفرمایی بویژه انجمن های صنفی کارگری وکارفرمایی توسط کارشناسان، وجود شناسه ملی وشماره حساب بنام تشکل ها از ضروریات مباحث داخلی و رعایت مقررات توسط مسئولین تشکل ،حائز اهمیت است که باید مدنظر کارشناسان باشد.

لازم به ذکر است در این گردهمائی عملکردشهرستانها مورد بازبینی و ارزیابی قرار گرفت و برنامه های سال 98 اداره تشکل های کارگری و کارفرمائی تبیین شد.


  

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.