نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

سومین نشست ماهانه اتاق فکر تشکل های کارگری وکارفرمایی استان گلستان در سال 98 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، سعید دنکوب مدیر روابط کار اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی گلستان در این نشست گفت: هدف از برگزاری این جلسات اهمیت روز افزون ونقش پر رنگ انجمن های صنفی کارگری وکارفرمایی درجهت بهبود شرایط موثر است.

وی بر مشارکت و فعالیت هرچه بیشتر اعضای اتاق فکر تاکید کرد و افزود: مصوبات اتاق فکر می تواند بعنوان نقشه ی راه کارشناسان مربوطه درسطح استان وایجاد وحدت رویه درزمینه های مختلف وحل مشکلات موجود باشد.

درادامه این نشست وحید بای رئیس تشکل های کارگری وکارفرمایی استان گفت: نظارت برفعالیت تشکل ها درچهار چوب قوانین ومقررات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در این راستا تیم های نظارتی درسطح شهرستانها درکنار تیم نظارتی اداره کل فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: نظارت ها از ابتدای ماه جاری آغاز شده و در این راستا به تشکل های کارگری و کارفرمایی که دارای نقص و ایراد هستند، اخطارهای لازم اعلام و مهلت کافی جهت رفع نواقص داده می شود.

لازم به ذکر است که اتاق فکر تشکل های کارگری وکارفرمایی به صورت ماهانه و به ابتکار و میزبانی مدیریت روابط کار  اداره کل تعاون،ک ار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار می شود.


 


 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.