نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رییس روابط کار گلستان گفت: برنامه ها و سیاست های سال 98 حوزه های بیمه بیکاری و تشکل های کارگری و کارفرمایی تبیین شد.

به گزارش روابط عمومی، سعید دنکوب مدیر روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان در جلسه هماهنگی سیاستها و برنامه های حوزه بیمه بیکاری و تشکل ها به اهمیت کاری این دو حوزه و عملکرد مثبت آنها اشاره کرد و گفت: این گونه جلسات در راستای بالا بردن ارتقاء سطح دانش و ایجاد وحدت رویه کارشناسان بصورت فصلی تداوم خواهد داشت.

وی افزود: از ادارات شهرستانی انتظار می رود علاوه بر رعایت اصل کیفیت در تحقق برش شهرستانی پیش بینی ها در زمان مورد انتظار نهایت تلاش خود را بکار گمارند.

در ادامه محمد خواجه رئیس بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل استان ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده، به بازرسی های مشترک با اداره تامین اجتماعی در راستای کشف اشتغال پنهان و جلوگیری از هدر سرمایه های کارگران در صندوق بیمه بیکاری تاکید کرد.

وحید بای رئیس تشکل های کارگری و کارفرمائی استان گلستان نیز ارتباط با نحوه نظارت بر مجامع و نیز بازرسی های کارشناسان از تشکل های کارگری و کارفرمایی شهرستانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: کارشناسان مربوطه، دقت در رعایت مفاد اساسنامه، قوانین و رعایت امور مالی را سرلوحه بازرسی از تشکل ها قرار دهند.

در ادامه کارشناسان  به ارائه نظرات و پبشنهادات خود پرداختند.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.