نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه جامعه کار، تلاش و تعاون استان انتخابی مسابقات کشوری، در رشته های قرائت، حفظ و مفاهیم قرآنی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، حسین حسن پور با اشاره به لزوم مراجعه همه آحاد جامعه به آموزه های قرآن برای ارتقاء کیفیت شاخص های دینی و اجتماعی زندگی گفت: جامعه کار و تلاش نیز از این قاعده نه تنها مستثنی نیستند بلکه به دلیل حضور در عرصه جنگ اقتصادی و خط مقدم تولید، بیشتر محتاج به قرآن هستند.

وی افزود: این مسابقات در گام نخست با هدف توسعه و ترویج پرداختن به قرآن و مفاهیم والای آن و علاوه بر آن در راستای کشف استعدادهای قرآنی به خصوص در جامعه و در بین اقشار زحمتکش کارگری، کارفرمایی و تعاونگران انجام می‌شود.

حسن پور تصریح کرد: این مسابقات 10 و 11 شهریورماه و در دو بخش برادران (10 شهریور) و خواهران (11 شهریور) برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: افراد مجاز برای شرکت در این مسابقات را کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد زیر پوشش خدمات بهزیستی، تامین اجتماعی، دارندگان دفترچه تامین اجتماعی و همچنین خانواده‌های آنان تشکیل می‌دهند.

رئیس امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به اعزام نفرات برتر استان برای حضور در مسابقات کشوری در زمستان سال جاری، ابراز امیدواری کرد: این اقدامات بتواند باعث اقبال بیش از پیش جامعه کار و تلاش به قرآن و مفاهیم آن شود.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.