نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از ابلاغ اعتبار قرض الحسنه مشاغل خانگی در سال 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی باک مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت : در راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی و در جهت توسعه و پایداری و هدفمند سازی  مشاغل خانگی در استان مبلغ 476 میلیارد ریال تسهیلات در سال 1400 به استان گلستان اختصاص یافته است که این تسهیلات توسط بانک های توسعه تعاون و رفاه کارگران پرداخت خواهد شد.

بی باک تصریح کرد: این تسهیلات به متقاضیانی که طرح ها ی آنان منطبق بر ظرفیت و اولویت های منطقه و مورد تأیید دستگاه اجرایی ذیربط بوده و توجیه اقتصادی و فنی لازم را داشته باشند و آماده ورود به بازار و دارای مجوزباشند  پرداخت خواهد شد .

وی خاطر نشان کرد : اشخاص ) پشتیبان / پیشران ( بویژه پیشران های فعال در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی که در صدد توسعه فعالیت شان هستند، برای دریافت تسهیلات در اولویت قرار دارند.

بی باک افزود: در سال گذشته اعتبار استان گلستان در حوزه  مشاغل خانگی 58 میلیارد ریال بود که توسط بانکهای رفاه کارگران و توسعه تعاون  به  متقاضیان  پرداخت شد که منجر به اشتغالزایی 590 نفر شده است .

وی در خاتمه گفت :  متقاضیان واجد شرایط  می توانند جهت ثبت نام درسامانه مشاغل خانگی به آدرس https://mashaghelkhanegi.mcls.gov.ir مراجعه و پس از تکمیل فرمهای ثبت نام جهت پیگیری و تشکیل پرونده  به دستگاه های اجرایی مرتبط مراجعه نمایند .

 

 

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.