نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

جلسه بررسی نحوه اجرای تفاهم نامه فی مابین وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و سازمان شیلات ایران و استانداری گلستان با حضور مدیران کل استانی در سالن جلسات اداره کل شیلات استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سعید مازندرانی مدیرکل تعاون ضمن تأکید بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاههای اجرایی استان ، خواستار استفاده از تمامی ظرفیت ها و فرصتها برای دستیابی به اهداف تفاهم نامه شد .

مازندرانی گفت : در راستای اجرای کامل مفاد تفاهم نامه همزمان با پیگیری تعهدات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، تعهدات استانداری و سازمان شیلات نیز با جدیت باید پیگیری شود .

وی با اشاره به استفاده بهینه از ظرفیت های تعاونی های آبزی پروری و همچنین حمایت از تشکیل و توسعه تعاونی هایی که در زمینه های صادرات ، بازار یابی ، برند سازی و بسته بندی آبزیان فعالیت می نمایند تاکید داشتند .

در این جلسه آقایان دودانگی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و اغنامی مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری ، ضمن تأکید بر اجرای کامل مفاد تفاهم نامه به نقش و تأثیر این تفاهم نامه ، در توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار در استان اشاره داشتند .

در ادامه قدس علوی مدیرکل شیلات استان با اعلام آمادگی انجام تعهدات سازمان شیلات در تفاهم نامه ، درخواست تسریع در تخصیص اعتبارات مورد نیاز تفاهم نامه  در سطح استان و ملی شد .

علوی گفت : از تمامی ظرفیت ها برای شکل گیری نظام توسعه زنجیره ارزش در توسعه صنعت آبزیان در استان استفاده خواهیم نمود و آموزش نیروی انسانی ماهر و متخصص در حوزه تولید و فرآوری و توسعه بازار محصولات در استان بر اساس تفاهم نامه اجرایی خواهد شد .

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.