نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از جذب 438 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال روستایی برای 5 هزار و 846 طرح خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی باک در جلسه هماهنگی بررسی و اجرای طرحهای اشتغالزایی بنیاد برکت در استان ضمن تشریح سیاست های فعال بازار کار ابلاغی از سوی وزارت کار، به برنامه ها و اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال اشاره کرد و گفت: یکی از طرحهای مؤثر در حوزه اشتغال ، طرح اشتغال پایدارروستایی و عشایری با هدف رونق اقتصادی در مناطق روستایی و جلوگیری از مهاجرت روستائیان بوده است که تا کنون 5846 طرح با اعتباری بالغ بر 438 میلیارد تومان در طرحهای روستایی جذب شده است.

وی افزود: اقدامات بنیاد برکت استان در زمینه توانمند سازی اقتصادی در مناطق محروم کار شایسته بوده و همسو و هم جهت با اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان ابراز امیدواری کرد با همکاری و هم افزایی شاهد اجرای کیفی برنامه های اشتغالزا در استان خواهیم بود.

سلمان زاده مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز گفت : مأموریت اصلی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) توسعه کسب و کار و توانمند سازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و روستایی در استان است.

وی افزود: طرحهای اقتصادمحور سحاب و آسمان توسط تسهیل گران بنیاد برکت در مناطق هدف در حال اجراست و با ارائه آموزش های مستمر به مجریان طرح ها، سعی در پایداری اشتغال و پیشگیری از مهاجرت جوانان از روستاها هستیم .

غیناقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استاداری همچنین در این جلسه اظهار کرد: باتوجه به ظرفیت خوب بنیاد برکت و مشارکت در طرح های اقتصادی، موجبات پیشرفت و توسعه ی اقتصادی و اجتماعی استان را به دنبال خواهد داشت.

وی تاکید کرد: با انعقاد تفاهم نامه فیمابین بنیاد برکت، امور بانوان وخانواده استانداری و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با ایجاد هم افزایی و مشارکت همه جانبه در اجرای طرح های اشتغالزا، شاهد پیشرفت و توسعه در زمینه های اقتصادی و اشتغال پایدار در استان خواهیم بود.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.