نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

مدیر اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: اعطای تسهیلات مشاغل خانگی به بیش از 1350 طرح در گلستان

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت تسهیلات به بیش از هزار و 350 طرح مشاغل خانگی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی باک در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون تعداد هزار و 350 طرح به مبلغ  140  میلیارد ریال از تسهیلات کم بهره مشاغل خانگی بهره مند شده اند .

وی افزود : 278 میلیارد  ریال از محل اعتبارات سال 97 به مشاغل خانگی استان ابلاغ شده است .

بی باک مهارت و دانش و همچنین شناسایی بازار هدف توسط متقاضیان مشاغل خانگی را لازمه فعالیت در این زمینه عنوان و تصریح کرد: در طرح الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی، مشاوره، آموزش، استعداد یابی و توانمندسازی افراد و همچنین شبکه سازی و اتصال به بنگاه ها و بازار مد نظر قرار گرفته است.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تاکید کرد: نگرش ها در خصوص مشاغل خانگی باید تغییر کند چراکه مشاغل خانگی صرفا مشاغل سنتی نیست ، بلکه مشاغل خانگی در حوزه خدمات از لحاظ درآمدزایی قابل توجه هستند و باگسترش و رشد فناوری ها، مشاغل خانگی با تحولات چشمگیری همراه هستند.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که فعالیتهای مشاغل خانگی بصورت پشتیبان موجب پایداری شغل و در آمد مناسب خواهد بود.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.