صفحه نخست > اخبار شورای هماهنگی > دکتر نصرتی : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان است.

دکتر نصرتی : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان است.


25-01-1398, 12:15. نويسنده: مدیریت درمان

دکتر نصرتی : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گلستان ، در پی اقدام نابخردانه و ناشی از ضعف وزبونی امریکای جنایتکار ، مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست جعلی تروریست ، دکتر احمد نصرتی مدیر درمان گلستان با محکوم نمودن این اقدام گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نور چشم ما و خار چشم دشمنان است.

وی افزود : امریکا با پرونده سیاهی که در تاریخ کوتاه خود بجای گذاشته است مملو از ترور ، جنایت و اقدامات ضد بشری است و حال خود او با این وضعیت اسفناک ، به عنوان حاکم و داور ، کشورها و گروهها را ارزیابی کرده و در لیستهای مختلف قرار می دهد ، درواقع با این کار که از سر ضعف وزبونی است صف دوست ودشمن خود را مشخص می کند وگرنه یک تروریست بالذات شایستگی قضاوت را نخواهد داشت.

دکتر نصرتی با اشاره به جنایات رژیم امریکا و اسرائیل در گوشه وکنار جهان ، از جمله ایران، یمن ، سوریه ، عراق ، افغانستان ، ژاپن و ... افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عملکرد عالی خود در داخل وبیرون از مرزهای ایران اسلامی ، نقشه های شوم امریکا و یارانش را نقش بر آب کرد و نگذاشت عمال آنها همانند داعش در منطقه جولان دهند ، لذا این سپاه باید مورد غضب آن جنایت پیشگان باشد .

مدیر درمان استان گلستان از همه همکاران استان که با هوشیاری تمام ، حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده اند تقدیر کرد.


بازگشت