صفحه نخست > اخبار شورای هماهنگی > آغاز پخش مستند مهارت، همگام با امید از شبکه استانی گلستان

آغاز پخش مستند مهارت، همگام با امید از شبکه استانی گلستان


12-04-1397, 07:49. نويسنده: faniherfei

آغاز پخش مستند مهارت، همگام با امید از شبکه استانی گلستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، علی تجری مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از پخش مستند مهارت ، همگام با امید از شبکه استانی گلستان خبر داد.

بنا بر این گزارش  تجری گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و بحث اشتغال جوانان از دیدگاه ریاست جمهور محترم بنا به پیشنهاد مدیرکل استان، ساخت مستند مهارت همگام با امید در دستور کار قرار گرفت که بعد از مطالعه و بررسی، تعداد 30 نفر از کارآموزان مهارت آموخته از سراسر استان شناسایی گردیدند و نسبت به فیلمبرداری و ساخت مستند اقدام گردید و هم اکنون در آستانه هفته ملی مهارت پخش 15 قسمت آن در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت 22:00 از شبکه استانی گلستان در دستور کار قرار گرفت.

مسئول روابط عمومی اداره کل گفت : در این مستند کلیه شهرستان های استان مورد توجه قرار گرفته و تیم مستند سازی در محروم ترین و دور افتاده ترین نقاط استان حضور یافته و نسبت به ساخت مستند از کارآموزان منتخب اقدام نموده که دارای بازخورد بسیار مثبت برای مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان بوده است که اکثریت خانواده ها خواستار توجه و گسترش آموزش های فنی و حرفه ای گردیدند.

وی در ادامه گفت :  این مستند دارای سه بخش شامل سخنان رئیس مرکز شهرستان ، مربی کارآموز منتخب و کارآموز مهارت آموخته می باشد. که امیدواریم با پخش این مجموعه مستند، جوانان جویای کار که فاقد مهارت لازم برای ورود به بازار کار می باشند؛ با مراجعه به مراکز آموزشی سراسر استان نسبت به حضور  در کارگاه های آموزشی در حرفه های مورد علاقه اقدام نمایند و مهارت های موردنیاز را فرا گیرند.

 

 


بازگشت