صفحه نخست > اخبار شورای هماهنگی > مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان از مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور گلند بازدید بعمل آورد.‏

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان از مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور گلند بازدید بعمل آورد.‏


26-07-1394, 10:52. نويسنده: روابط عمومی

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان از مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور گلند بازدید بعمل آورد.‏

 بمنظور برگزاری دوره های آموزشی مشترک و نیز گسترش فرهنگ مهارت آموزی، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای گلستان از مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور گلند بازدید بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای گلستان، در این بازدید قلعه قافی مدیرعامل کشتارگاه صنعتی طیور گلند با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مختلف در این مجتمع گفت: دوره های مدیریت ارتباط با مشتری، اطفاء حریق مقدماتی توسط مرکز آموزش فنی وحرفه ای رامیان و دوره اکسل توسط آموزشگاه آزاد در این مجتمع در حال اجراست.
وی گفت: یکی ار مواردی که می تواند به توسعه فعالیت های صنعتی و کاهش هزینه ها کمک نماید همین آموزش مهارتی جوار صنعت می باشد.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای نیز ضمن بازدید از قسمت های مختلف این مجتمع، گفت: ظرفیت های پرسنلی، امکانات وتجهیزات مناسب در زمینه کاری تا بسته بندی و عرضه به بازار حتی بازارهای صادراتی خارج از کشور از جمله نکات مهم و برجسته این مجتمع می باشد.
تیرانداز در ادامه این بازدید با اشاره به لزوم وجود آموزش برای واحدهای تولیدی و صنعتی، توضیحاتی در ارتباط با خدمات و محاسن مراکز جوار صنعت، ارائه نمود.
وی گفت: از جمله مواردی که می توان بررسی بیشتری روی آن صورت گیرد و با توجه به تعداد و پرسنل بیش از 300 نفر که با این مجتمع در حال همکاری هستند، این است که در صورت تأسیس مرکز جوار صنعت از مزایای تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده نیز استفاده نمایند
تیرانداز تصریح کرد: در این تبصره آمده است در صورتیکه واحدهای تولیدی بمنظور ارتقاء مهارت و سلامت کارشناسان خود، مراکز آموزشی و ورزشی ایجاد کرده و یا در این خصوص هزینه کمتری بکند؛  می تواند با اعلام اداره کل آموزش فنی وحرفه ای و تعاون،کار و رفاه اجتماعی از 10% عوارض موضوع بند الف این ماده را تا سقف هزینه صورت گرفته درخواست استرداد نماید.
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای در ادامه افزود: در صورت تأیید هزینه های مذبور توسط امور مالیاتی، وجه مربوطه قابل تهاتر و یا استرداد حسب مقررات این قانون خواهد بود.


بازگشت