نام کاربری: رمز عبور:
ورود / عضویت
- +

در راستای تشریح و تبیین بسته اشتغال فراگیر و طرح تکاپو ، کارگاه آموزشی تسهیلگران توسعه اشتغال با رویکرد ارتقاء و توسعه سیستم های کسب و کار با حضور رضا تاریکی مدیر ملی طرح تکاپو ، محمد گلی پور معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، تسهیلگران و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان در محل مرکز برادران گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گلستان، رضا تاریکی مدیر ملی طرح تکاپو در این جلسه گفت: استان گلستان به عنوان یکی از اولین استان ها در طرح توسعه اشتغال روستایی تکاپو مطرح است و اقدامات اولیه برای شناسایی ، تربیت تسهیلگران و هماهنگی های نهادی مناسبی در این استان انجام شده است .
مدیر ملی طرح تکاپو از همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان با طرح تکاپو و همچنین جهت گیری های موثر این اداره کل در حوزه اشتغال ،توجه به مزیت های نسبی حوزه اقتصاد و اشتغال استان و آموزشهای متناسب با نیازهای این رسته ها تشکر و قدردانی نمود .
وی افزود: یکی از استانهای برتر در زمینه همکاری فنی و حرفه ای با طرح تکاپو در کشور ،استان گلستان است که بزودی با تامین اعتبار مناسب در حوزه گردشگری با همکاری ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در استان گلستان توسط طرح تکاپو انجام خواهد شد .
محمد گلی پور معاون آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل گفت: طرح تکاپو در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی و اهداف سندچشم انداز ۲۰ ساله کشور و به منظور هماهنگی بیشتر در زیرساخت های مالی و حرکت به سمت رشد و پیشرفت اقتصادی و توسعه دانش بنیان تهیه و تدوین شده است.

 

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.